Posiadasz samochód i nie wiesz gdzie go ubezpieczyć?Codziennie widzisz mnóstwo reklam towarzystw ubezpieczeniowych, a każde z nich zapewnia, że ma najtańsze ubezpieczenia komunikacyjne?
Porozmawiaj z doradcą do spraw ubezpieczeń komunikacyjnych, który pomoże Tobie w kilka minut sprawdzić i porównać indywidualnie wyliczone składki ubezpieczenia z różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych.
Ubezpieczenie komunikacyjne to duży wydatek dla posiadaczy samochodów, dlatego postanowiliśmy pomóc Wam w wyborze najlepszej i najtańszej opcji. W ostatnich latach na rynku pojawiła się znaczna ilość nowych Towarzystw Ubezpieczeniowych, którzy kuszą klientów konkurencyjnymi cenami. Porównaj ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW oraz assistance wiodących firm na rynku, a nasz doradca przedstawi zbiorczą tabelę najkorzystniejszych cenowo ofert. Wystarczy zadzwonić do naszego specjalisty do spraw ubezpieczeniowych.
Nie jesteśmy związani z żadnym Towarzystwem Ubezpieczeniowym, dlatego możesz być pewny, że wynik konsultacji będzie obiektywny. Nie zwlekaj i już dziś sprawdź ile możesz zaoszczędzić!
Nasze Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych przy ul. Dekerta 44 współpracuje z większością Towarzystw Ubezpieczeniowych, w związku z tym posiadamy doświadczenie w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych, dlatego też jesteśmy w stanie poleć właściwe ubezpieczenie, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Kontakt z Doradcą Ubezpieczniowym:

ul. Klimeckiego 25, 30-705 Kraków
tel./fax: 12 257 35 00 mobile: 695 66 00 99

Zapraszamy w godzinach :
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00


W zakresie sprzedaży polis komunikacyjnych współpracujemy z TU:

 

Nasze pakiety to :

Unikalna oferta niedostępna przez inne kanały sprzedaży polis, wyróżniająca się:
?    kompleksową ochroną opartą na formule all-risks,
?    brakiem udziałów własnych
?    brakiem konsumpcji sumy ubezpieczenia ? nie ma konieczności doubezpieczenia pojazdu po wypłacie odszkodowania, utrzymanie wartości rynkowej przez 12 miesięcy.
?     brakiem potrąceń w przypadku: naruszenia przepisów drogowych, badań   technicznych;
?    zakres terytorialny - Europa oraz kraje śródziemnomorskie;
?    szybki proces likwidacji szkód we współpracy z dealerem naprawiającym samochód

Bardzo szeroki zakres assistance:

?    pomoc nawet w drobnych sprawach, takich jak rozładowanie akumulatora, zagubienie kluczy, braku paliwa czy jego zamarznięcia;
?    assistance bez ograniczenia kilometrowego (pomoc ?pod domem?)
?    wygoda Klienta ( hotel z samochodem zastępczym);
?    bardzo szerokie uprawnienia Klienta do samochodu zastępczego na czas naprawy.